Про нас


Електронний торговий майданчик Харківської товарної біржі було підключено до електронної біржової системи в жовтні 2020 року, завдяки амбітним планам нових інвесторів по відродженню раніше досягнутих показників, коли на біржі щодня проводилося від 10 до 15 аукціонів і реєструвалося близько 250 біржових контрактів і протоколів торгів.

На сьогодні перед оновленим колективом поставлено завдання покращити якість надання електронних послуг своїм клієнтам та вийти на новий більш високий рівень конкурентоспроможності в найкоротші терміни.

Прогресивним кроком у даному напрямку є автоматизація роботи всіх структурних підрозділів компанії та покращення якості послуг в напрямку заміни аукціонів «з голосу» електронними аукціонами, за якими майбутнє.

Сподіваємося, що завдяки використанню нашого електронного торгового майданчика ви зможете укласти для себе вигідні контракти.

З липня 2021 року, операційну діяльність з управління аукціонами і торговим майданчиком здійснює спеціалізована компанія ТОВ «ЕЛЕКТРОННІ АУКЦІОНИ ХТБ».

Запрошуємо Вас до участі в електронних торгах на нашому майданчику.