Доручення розширеної колегії Державного агентства лісових ресурсів України від 25 березня 2021 року

Харківська товарна біржа висловлює повну підтримку прийнятому рішенню!

Користуючись нагодою доводимо інформацію, що на нашому електронному торговому майданчику повністю виконуються вимоги чинного законодавства України, зокрема, Закону України “Про товарну біржу” щодо надання повної і вичерпної інформації про біржові торги та аукціони. 

Зокрема, на головному сайті нашої біржі, до відома усіх його відвідувачів, розміщені оголошення про розклад щоденних торгових сесій необробленою деревиною, які проводяться протягом поточного року. Таким чином, будь-які особи завжди є поінформованими про розклад проведення аукціонів з продажу необробленої деревини та можуть скористатися оприлюдненою інформацією на власний розсуд.

Нагадуємо, що для участі в електронних аукціонах з продажу необробленої деревини  необхідно пройти процедуру реєстрації, подати необхідні документи, дочекатися підтвердження реєстрації свого акаунту, ознайомитися з положеннями Регламенту проведення електронних аукціонів з продажу окремих партій необробленої деревини та дотримуватися його вимог під час проведення аукціонів.

З повагою, адміністрація ХТБ!