Відновлення аукціонів з продажу продукції лісівництва

На електронному торговому майданчику Харківської товарної біржі відновилися аукціони з продажу продукції лісівництва, організаторами яких виступають державні підприємства лісо- промислової галузі Харківської області.

Зокрема, серед перших організаторів електронних аукціонів з продажу необробленої деревини, якими опробувано функціонал майданчика добре відомі в Харківській області: ДП «Красноградське лісове господарство», ДП «Чугуєво-Бабчанське лісове господарство». Інші лісові господарства області знаходяться на стадії прийняття відповідного рішення про поновлення співпраці.

Проведені електронні аукціони не викликали жодних серйозних нарікань відносно працездатності та надійності електронного торгового майданчика ХТБ щодо готовності всіх його систем до повноцінної, стабільної роботи  надання біржових послуг, якими завжди славилася Харківська товарна біржа у своєму регіоні й поза його межами.

Персонал Біржі уважно прислуховується до всіх зауважень та пропозицій своїх постійних та нових клієнтів, щодо вдосконалення функціоналу електронного торгового майданчика, з метою надання якісних електронних біржових послуг у яких вони зацікавлені на даному етапі.

Колектив ХТБ висловлює щиру подяку першим «першопроходьцям» – організаторам і учасникам електронних аукціонів з продажу продукції лісівництва й сподівається на довгу, стабільну співпрацю у даному напрямку.