Партнерство Харківської товарної біржі та ДП «Лісогосподарський Інноваційно-Аналітичний Центр»

У результаті цього кроку у лісогосподарств, які співпрацюють з ХТБ  з’явилася додаткова можливість – на вибір, розміщувати свої оголошення про аукціони з продажу окремих партій необробленої деревини, як на електронному торговому майданчику ХТБ, так і в електронній торговій системі ДП «ЛІАЦ» за вебадресою: https://auc.ukrforest.com.

Для розміщення лісокористувачами оголошень через ХТБ про аукціони в електронній торговій системі ДП «ЛІАЦ» не вимагається ніяких додаткових формальностей. Як і зазвичай, через персональний кабінет достатньо подати заявку, в якій вказати місце публікації аукціону (електронний торговий майданчик ХТБ чи ЛІАЦ).

Адміністрація ХТБ завжди прислуховується до цікавих пропозицій своїх клієнтів і робить все від неї залежне для розширення різновиду і покращення якості наявних біржових послуг.

Сподіваємося, що налагодження партнерських відносин ХТБ і ДП «ЛІАЦ» позитивним чином позначиться на співпраці ХТБ і лісогосподарств зацікавлених у прозорих механізмах ціноутворення та розширенні географії представлення своєї лісопродукції.